Dom

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd, (znany również jako Guangzhou Chuangyong) znajduje się w Panyu District, Guangzhou City, prowincja Guangdong. To jeden z najlepszych dostawców sprzętu do parków rozrywki w Chinach. Jesteśmy profesjonalną produkcją specjalizującą się w produkcji wewnętrznych lub zewnętrznych urządzeń rozrywkowych, takich jak Soft Playground, Trampoline, Rope course, Sand pit, Ball pool i tak dalej.

Dzięki „pierwszej jakości, najpierw klientowi”, nasz produkt zdobywa rynek krajowy i zagraniczny. Produkty eksportowane są do innego kraju, np. Do Malezji, Kanady, Australii i tak dalej. Jest coraz bardziej popularny na całym świecie. Posiadamy zespół projektantów talentów, zespół inżynierów, zespół operacyjny, zespół posprzedażny, który może spełnić każde Twoje wymagania. Jednocześnie otrzymujemy certyfikat ISO9001, certyfikat CE, który może zagwarantować jakość produktów. To najlepszy wybór, jaki nas wybierzesz.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości staniemy się partnerem biznesowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i naszej firmie, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki!!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Happy Baby & Pig Teddy

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 60% - 70%

Main Product: Naughty Castle、Trampoline、 Climbing wall、Rope course、Slide and so on.

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd została założona w 2015 roku, wyspecjalizowana we wszelkiego rodzaju urządzeniach do zabaw. Takich jak trampolina, niegrzeczny zamek, sznurkowy tor, piaskownica i tak dalej. Grupa zawodowa w krytym parku rozrywki z integracją parku rozrywki, planowania, projektowania, produkcji i instalacji. Aby zbudować pierwszorzędny dostawca marki dla parku rozrywki.

Rozpocznijmy działalność od Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

Usługowe

Nasze Usługi

1. Rysunki CAD-Instrukcje instalacji
Po złożeniu zamówienia możemy swobodnie zaoferować klientom Podręcznik instalacji. I inne szczegółowe informacje o produkcie, takie jak lista komponentów, możemy to zrobić. Po prostu poinformuj nas z wyprzedzeniem.

2. Indywidualny projekt
Możemy swobodnie projektować różne rozmiary i strukturę, aby osiągnąć maksymalne wykorzystanie przestrzeni. A my akceptujemy również tworzenie niezwykłych przedmiotów do zabawy.

3. Kontrola jakości
Aby upewnić się, że nie ma problemu z kłopotami dla klientów, nadal wykonujemy kontrolę towarów przed wysyłką, a strukturę montażu z góry.

4. Usługi posprzedażne
Nalegamy na oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszym produktem, możesz swobodnie się z nami skontaktować.
Zadowolenie klienta jest naszym największym szczęściem.

5. Najwyższa jakość za wysoką niezawodność
(1) Standaryzowana produkcja;
(2) Specjalistyczne zarządzanie;
(3) Ścisła kontrola jakości;
(4) Certyfikaty: ISOI4001, ISOI8000, ISO9001

Firma Zespół