Dom

Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do gry w liny na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do gry w liny na sprzedaż
Opinie klientów
Jeśli twoje ramię może nosić sto kilogramów, osiągniesz sto kilogramów. Jeśli twoje ramię wytrzyma dziesięć tysięcy kilogramów, osiągniesz dziesięć tysięcy kilogramów. Jednym słowem, ci, którzy mogą ponosić ciężkie obciążenia, są ludźmi sukcesu.

—— Pani Alla Pav

Dopóki ciężko pracujesz i pracujesz inteligentnie, możesz osiągnąć niemal wszystkie swoje marzenia w życiu.

—— Raissa dors

Raz wypowiedziane słowo nie może zostać odebrane nawet przez zespół czterech koni.

—— Sonal Parnami

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co, Ltd została założona w 2015 roku, z ponad 10000 metrów kwadratowych produkcji bazy. Pracownik ma około 100 członków. Mamy wiele tematów, takich jak: Jesteśmy specjalistami w różnego rodzaju urządzeniach do zabaw. Takich jak trampolina, niegrzeczny zamek, sznurkowy tor, piaskownica i tak dalej. Grupa zawodowa w krytym parku rozrywki z integracją parku rozrywki, planowania, projektowania, produkcji i instalacji. Aby zbudować pierwszorzędny dostawca marki dla parku rozrywki.

  Rozpocznijmy działalność od Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

 • OEM / ODM

  Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd, ma własną fabrykę i dwie marki. Jedną z naszych firmowych marek jest Happy Baby, inna marka o nazwie Pig Teddy. Jesteśmy producentem wyspecjalizowanym w różnego rodzaju urządzeniach do zabaw. Takich jak niegrzeczny zamek, trampolina, zjeżdżalnia, kurs linowy, tęcza wspinaczkowa i tak dalej. Dzięki wysokiej jakości i rozsądnej cenie możemy zdobyć rynek biznesowy. W przyszłości znajdziemy partnera biznesowego i agenta, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie i naszym produkcie, nie wahaj się skontaktować ze mną.

  Czekam na Twoją odpowiedź!!!

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Chuangyong Sports Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Spuer Man

Tel: 86-18027101139

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)